نگاه نزدیک به گلکسی زد فلیپ ۳؛ استایل به‌ سبک سامسونگ

نگاه نزدیک به گلکسی زد فلیپ ۳؛ استایل به‌ سبک سامسونگ

گلکسی زد فلیپ ۳ زیر سایه‌ی گلکسی فولد ۳ قرار دارد؛ اما در همان نگاه اول، بالغ‌تر از برادر بزرگ‌تر به‌ نظر می‌رسد. با ما همراه باشید تا نگاهی به گوشی تاشوی دوست‌داشتنی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ بیندازیم.

گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی فولد ۳ به‌عنوان دستگاه‌های تاشدنی شناخته می‌شوند؛ اما در عمل هدف سامسونگ از تولید این دو مدل کاملاً متفاوت است. فولد تبلتی است که می‌‌توان از آن به‌عنوان گوشی هم استفاده کرد؛ اما گلکسی زد فلیپ ۳ گوشی هوشمندی است که با تا کردن، می‌شود آن را در ابعادی جمع‌وجور جا‌به‌جا کرد. البته سامسونگ تمام تلاش خود را کرده‌ است که در همین حالت تاشده هم بتوان برای یک سری کارهای ابتدایی از فلیپ استفاده کرد.

صفحه‌نمایش کاور گلکسی زد فلیپ ۳ که قبلاً با ابعاد ۱٫۱ اینچی بیشتر به درد دیدن اعلان می‌خورد، حالا ۱٫۹ اینچ شده است و قابلیت‌های بیشتری در اختیار قرار می‌دهد. علاوه‌ بر نمایش ساعت، تاریخ و شارژ باتری، می‌توان روی صفحه‌ی کاور، ویجت‌‌هایی مثل آب‌وهوا، تقویم یا کنترل موسیقی گذاشت. جالب است بدانید که در حالت بسته می‌توان با دوربین اصلی عکس سلفی گرفت و بدون باز کردن گوشی، تصاویر را مرور کرد.

azizi
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.